SULISUT

SULISUGUT NAAPIKKIT

Nuka Kleemann
Nuka Kleemann

Rektor

Tlf. 38 35 64

Marianne Nissen
Marianne Nissen

Pisortap tullia

Tlf. 38 35 79

Ketty Avbæk Larsen
Ketty Avbæk Larsen

Områdeleder SPU & SAU

Tlf. 38 35 79

Socialpædagog Uddannelsen SPU
Rene B. Pedersen
Rene B. Pedersen

SPU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 59

Mette Bank Sørensen
Mette Bank Sørensen

Ernisimalluni sulinngiffeqarneq

Benedikte Petersen
Benedikte Petersen

SPU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 87

Lisa H. Bach
Lisa H. Bach

Ernisimalluni sulinngiffeqarneq

Johanne Møller
Johanne Møller

SPU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 61

Bitten Knude Jørgensen
Bitten Knude Jørgensen

SPU Ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 60

Flavia Hoffmann
Flavia Hoffmann

SPU aamma SAU'm Ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 78

Decentral Pædagog Uddannelsen RES/DPU
NUUK
AneMina Goliathsen
AneMina Goliathsen

NQPI Nuuk Leder

Tlf. 38 35 90

Dida G. Heilmann
Dida G. Heilmann

RES & NQPI Nuuk ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 91

Mia Nielsen
Mia Nielsen

RES Nuuk ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 92

SISIMIUT
Ole Lennert
Ole Lennert

NQPI/ Sisimiut ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 95

Natzya Christiansen
Natzya Christiansen

NQPI ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 66

QAQORTOQ
Per Kunuk Lynge
Per Kunuk Lynge

NQPI Qaqortoq ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 89

Socialassistent Uddannelsen SAU
Inger Dreyer
Inger Dreyer

SAU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 62

Sikkersoq Mathæussen
Sikkersoq Mathæussen

SHU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 67

Socialhjælper Uddannelsen SHU
Lena M. Fly
Lena M. Fly

SHU Suliassaqarfimmi aqutsisoq

Tlf. 38 35 65

Emilie Siegstad
Emilie Siegstad

SHU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 81

Birthe Mathiesen
Birthe Mathiesen

SHU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 66

Cecilie Nikolajsen
Cecilie Nikolajsen

SHU ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 55

SHU Regionskoler RES
ILULISSAT
Frederikke Markussen
Frederikke Markussen

RES Ilulissat ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 68

MANIITSOQ
Marie Lyberth
Marie Lyberth

RES Maniitsoq ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 93

QAQORTOQ
Per Kunuk Lynge
Per Kunuk Lynge

RES Qaqortoq ilinniartitsisoq

Tlf. 38 35 89

Forsknings og Udviklings Afdeling
Kirsten P Jensen
Kirsten P Jensen

Kontorfuldmægtig

Tlf. 38 35 86

Saalamiit M. Lorentzen
Saalamiit M. Lorentzen

Kontorfuldmægtig

Tlf. 38 35 72

Tupaarna Frederiksen
Tupaarna Frederiksen

Pikkorisarnermi siunnersorti

Tlf. 38 35 70

Jakob Kristiansen
Jakob Kristiansen

Nutserisoq

Tlf. 38 35 52

Kollegier
Niels Davidsen
Niels Davidsen

Ilinniartunut ineqarfiinut pisortaq

Tlf. 38 35 73

Angerdla Jeremiassen
Angerdla Jeremiassen

Pedel

Tlf. 38 35 74

Niels Jørgen Jerimiassen
Niels Jørgen Jerimiassen

Pedel

Tlf. 38 35 74

Heidi Jensen
Heidi Jensen

Oldfrue

Tlf. 38 35 76

Administration
Lea Jensen
Lea Jensen

Allaffimmi pisortaq

Tlf. 38 35 51

Ellen Eisner Mathæussen
Ellen Eisner Mathæussen

Atuakkanik atorniarfimmi sulisoq

Tlf. 38 35 54

Renée Bayer
Renée Bayer

Allaffimmi ikiorti

Tlf. 38 35 53

Kasper Bentzen
Kasper Bentzen

Qarasaasialerisoq

Tlf. 38 35 56

Arnaq Leibhardt
Arnaq Leibhardt

Allaffimmi ikiorti

Tlf. 38 35 98

Miki Geisler
Miki Geisler

Datatekniker'itut ilinniartoq

Tlf. 38 35 57

Aline Mathiassen
Aline Mathiassen

Oldfrue

Tlf. 38 35 75

Cafe Nuka
Tom Jensen
Tom Jensen

Igasuuneq/igasoq

Tlf. 38 35 77

Sofie Brandt
Sofie Brandt

igaffimmioq

Tlf. 38 35 77

Gertrud Pedersen
Gertrud Pedersen

igaffimmioq

Tlf. 38 35 77

Lone Vera Jensen
Lone Vera Jensen

igaffimmioq

Tlf. 38 35 77

Eqilana Qujauktisoq
Eqilana Qujauktisoq

igaffimmiuttut Ilinniartoq

Tlf. 38 35 77